Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Zamknij

Dzięki odpowiedniej pielęgnacji będziesz cieszyć się z przedmiotów z naturalnego drewna przez długie lata.

Produkty i meble wykonane z drewna naturalnego cieszą się niezwykłą popularnością. Drewniane meble wprowadzają do pomieszczenia ciepłą i przytulną aurę, a dodatki uzupełniają jej naturalne i harmonijne wykończenie. Warto pamiętać, że meble i przedmioty z drewna wymagają odpowiedniej pielęgnacji, by cieszyć nasze oczy przez długie lata.

  • Unikajmy ustawiania mebli drewnianych w pobliżu źródeł ciepła, jak grzejniki, czy kominki, nie narazimy wtedy struktury drewna na wzmożone wysychanie.
  • Drewno nie lubi się z wodą, zwłaszcza to bez powłoki lakierowanej, pamiętajmy aby czyścić drewniane powierzchnie preparatami do tego przeznaczonymi, sprawnie reagować na powstawanie mokrych plam oraz nie pozostawiać na drewnianych blatach szklanek i kubków bez podkładek.
  • Po zakupie drewnianego produktu należy go jak najszybciej rozpakować, aby dać drewnu swobodny oddech.
  • Starajmy się również nie zarysowywać drewnianych powierzchni ostrymi elementami, gdyż mogą pozostawić one trwałe i widoczne ślady.
  • Dbajmy o nasze meble używając odpowiednich dedykowanych dla danego rodzaju drewna oraz wykończenia środków pielęgnacyjnych i konserwujących.
5 3 Głosy
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze